1. Administratorem systemu monitoringu jest Samorządowe Przedszkole
        w Przecławiu, ul. Wenecka 41, 39-320 Przecław

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem email: spiecuch@przeclaw.org

3. Monitoring stosowany jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieci, pracowników, a także ochrony mienia na terenie monitorowanym i obejmuje: wejście do budynku, korytarze, parking, plac zabaw.

4. Podstawą przetwarzania są przepisy ustawowe placówki oraz prawnie uzasadniony interes administratora.

5.   Zapisy z monitoringu przechowywane są przez okres do 30 dni.

6.  Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do dostępu do danych osobowych.

7. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

9.  Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również
        w formie profilowania.