• Zajęcia dodatkowe

Bezpłatne zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu:

• Barnaś Anna innowacja pedagogiczna ,,Stawiam na ruch”.
          • Blicharz Cecylia kółko taneczne ,,Roztańczone nutki".
          • Borkowska Agnieszka innowacja pedagogiczna ,,Wiem  co jem! Mali kucharze w krainie smaków”.
          • Borkowska Agnieszka kółko matematyczne ,,Kodowanie".
          • Chmura Grażyna program autorski ,,Tańczyć każdy może”.
          • Danuta Dziedzic program autorski ,, Pierwsza pomoc. Ratujemy i uczymy ratować”.
          • Helowicz Małgorzata program autorski ,,Sensoplastyka, zabawa dla małego smyka".
          • Kasperowicz Marta kółko plastyczne pt. ,,Zaczarowany ołówek".
          • Korzeń Anita program autorski ,,Plastyczno – czytelniczy- moc bajek”.
          • Kędzior Marlena innowacja pedagogiczna ,,Myślę, badam, eksperymentuję”.
          • Świątek Kinga program autorski ,,Z uśmiechem idę do przedszkola”.
          • Świątek Kinga kółko przyrodniczo - eksperymentalne ,,Maluchy eksperymentują".