• Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

• Samorządowe Przedszkole w Przecławiu jest przedszkolem promującym zdrowie i należy do Sieci Szkół i Placówek Promujących Zdrowie Rejonu Dębica. W ramach tej działalności zorganizowało po raz piąty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „PRZEDSZKOLAKI O ZDROWIE DBAJĄ I AKTYWNIE CZAS SPĘDZAJĄ”. Regulamin konkursu został opublikowany na stronie internetowej www.bliżejprzedszkola.pl.                    Celem konkursu było: propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, utrzymywania kondycji fizycznej, właściwych codziennych zachowań sprzyjających zdrowiu                                   i bezpieczeństwu, uświadomienie konieczności dbania o własne zdrowie, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci.

Konkurs adresowany był do przedszkolaków z całej Polski.

Jury biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania prac przez dziecko w dniu 05.04.2024r. wyłoniło laureatów:

I miejsce: Zofia Kużdżał - 5 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie, nauczyciel: Monika Lwowska

II miejsce: Igor Tabor - 6 lat, Przedszkole nr.33 w Elblągu, nauczyciel: Monika Żurawska

III miejsce: Karolina Weber - 4 lata, Przedszkole nr 4 w Lublincu, nauczyciel: Maria Glenc

Wyróżnienie: Szymon Wilk - 6 lat, Szkoła Podstawowa w Kiełkowie, nauczyciel: Magdalena Idziak

Wyróżnienie: Patryk Łagoda - 6 lat, Publiczne Przedszkole nr2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach, nauczyciel: Edyta Łopuszyńska

Wyróżnienie: Milena Furtak - 4 lata, Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Wiatra w Łączkach Brzeskich,  nauczyciel: Joanna Borys, Blanka Noga

Wyróżnienie: Milena Wrona - 5 lat, Przedszkole w Nagoszynie, nauczyciel: Monika Bielawa

Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, dziękujemy!

Składamy również podziękowania dla nauczycieli, którzy pomogli najmłodszym w przygotowaniach.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych plastycznych sukcesów!

Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną wysłane pocztą.